Profes - Mariusz Dyduch

Aktualności


 
Jesteśmy członkiem Śląskiego Klastra Edukacji 2017-03-17

Dla PROFES Mariusz Dyduch współpraca z partnerami zrzeszonymi w Śląskim Klastrze Edukacji fantastyczna okazja do nawiązania interesujących kontaktów oraz możliwość wymiany cennych doświadczeń!

 

To także możliwość współpracy ze środowiskiem akademickim, ponieważ Śląski Klaster Edukacji jest koordynowany przez Wyższą Szkołę Ekonomiczno -Humanistyczną w Bielsku - Białej.

 

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami na stronie WSEH pod adresem: www.klaster.wseh.pl 
Język niemiecki zawsze w cenie 2017-03-14

Z wielką uwagą przeczytaliśmy informację prasową poświęconą rynkowi pracy, na którym wciąż bardzo dużo ofert zatrudnienia jest dedykowanych osobom posługującym się językiem niemieckim w stopniu komunikatywnym i biegłym.

 

  
PROFES Mariusz Dyduch partnerem VII Powiatowego Literackiego Konkursu Obcojęzycznego 2017-02-26

 

Za nami siódma edycja Powiatowego Literackiego Konkursu Obcojęzycznego dla Gimnazjalistów, którego organizatorem po raz kolejny było II Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego w Będzinie. Uczestnicy wykazali się nie tylko perfekcyjną znajomością języka angielskiego oraz niemieckiego, ale także fantazją, kreatywnością i ogromnym talentem literackim.

 

 

  
Business English - ruszamy! 2017-02-04

Zgodnie z zapowiedzią, dzisiaj rozpoczęliśmy realizację w naszej firmie kursu Business English! 

 

Odpowiadając na potrzeby naszych kursantów spotkania odbywają się na dwóch poziomach, początkującym i średniozaawansowanym.

Informujemy, że wciąż można do nas dołączyć, zajęcia odbywają się w soboty w godz. 10:00-11:30 (poziom początkujący) oraz 11:40-13:30 (poziom średniozaawansowany).

 

W celu uzyskania bliższych informacji zachęcamy do kontaktu pod nr 537 00 2013. 
Podziękowanie dla PROFES Mariusz Dyduch 2017-02-04

PROFES Mariusz Dyduch nie tylko wspiera naszych Partnerów poprzez świadczenie rzetelnych i profesjonalnych usług edukacyjnych, tłumaczeniowych, szkoleniowych czy projektowych. Filozofią naszej firmy jest wspieranie wszelkich inicjatyw społecznych oraz kulturalnych, które wspierają osoby potrzebujące oraz szczególnie utalentowane.

 

Miło nam, kiedy jesteśmy doceniani przez organizatorów takich właśnie przedsięwzięć. Cieszymy się, że w tym roku mogliśmy jako jedna z nielicznych firm prywatnych wspierać 23. Międzynarodowy Festiwal Kolęd i Pastorałek im. Ks. Kazimierza Szwarlika, który tradycyjnie odbywał się w Będzinie.

 

Dziękujemy za możliwość ufundowania nagród rzeczowych, którymi były tablety. Mamy nadzieję, że nasza firma będzie mogła współpracować narody w kolejnej edycji Festiwalu!

 

  
Wspieramy młode talenty! 2017-01-16

Za nami XXIII Międzynarodowy Festiwal Kolęd i Pastorałek im. Ks. Kazimierza Szwarlika. Koncert galowy, w trakcie którego poznaliśmy tegorocznych laureatów, odbył się 15 stycznia w kościele pw. NMP w Będzinie-Syberce. Prezentacje artystyczne zwycięzców wywołały wśród widowni niezwykle ciepłe emocje i pozwoliły na chwilę jeszcze raz poczuć atmosferę bożonarodzeniową atmosferę.

 

W tym roku PROFES Mariusz Dyduch miał przyjemność być fundatorem dwóch nagród rzeczowych w postaci tabletów oraz gadżetów firmowych. 

 


 
Wspieramy Międzynarodowy Festiwal Kolęd i Pastorałek! 2017-01-11

PROFES Mariusz Dyduch partnerem Międzynarodowego Festiwalu Kolęd i Pastorałek!

Miło nam poinformować, że PROFES Mariusz Dyduch będzie miał przyjemność uczestniczyć w Międzynarodowym Festiwalu Kolęd i Pastorałek poprzez ufundowanie nagród dla laureatów. 
To dla nas duże wyróżnienie.  
Wesołych Świąt! :) 2016-12-23


CHMURA TAGÓW

szkolenia Katowice, korepetycje angielski,

korepetycje niemiecki, tłumaczenia Siewierz, tłumaczenia Będzin, 
tłumaczenia  Sosnowiec, tłumaczenia Katowice, tłumaczenia Dąbrowa Górnicza, tłumaczenia Siewierz, szkolenia Sosnowiec, tłumaczenia Katowice

projekty europejskie, kursy maturalne

LINKI

Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach 

 

Winkler Sp. z o. o. 

 

Teatr Dzieci Zagłębia im. Jana Dormana w Będzinie

 

Kancelaria Radcy Prawnego Paweł Wierzbicki

 

Uniwersytet Medyczny w Białymstoku

 

Mechanic System Sp. z o. o. 

 

Wyższa Szkoła Planowania Strategicznego
w Dąbrowie Górniczej


Grow Consulting Michał Wieczorek

 

Globetek Sp. z o. o. 

GODZINY OTWARCIA

  Poniedziałek - Piątek:
 10.0o-18.oo

 

  Sobota:
9:00-14:00

 

  Niedziela:
Nieczynne

SZYBKI KONTAKT

  Adres:
ul. Sienkiewicza 33d/8 | 42-500 | Będzin

 

  Telefon:
537-00-2013

 

  E-mail:
biuro@profes.edu.pl
strony internetowe katowice
Copyright © 2014 | Wszelkie prawa zastrzeżone | Polityka Prywatności
Jesteś naszym 92394 gościem.